Zarabianie przez internet – czyli kasa z sieci

Blog4cash.pl – eksperymentalny blog o zarabianiu przez internet
Zarabianie na ankietach – Ankietyprobono.pl
niedziela, 8 Maj 2016, 16:15

Ankietyprobono.pl – strona należąca do znanej firmy IMAS International z Wrocławia. Wypełniają ankiety w tym panelu badawczym możesz pomóc wielu organizacją charytatywnym.

Komentarzy: 1
Zarabianie na ankietach – StudentsWatch.pl
czwartek, 7 Kwi 2016, 14:57

StudentsWatch.pl – strona pozwalająca zarabiać przez internet na wypełnianiu ankiet oraz publikacji własnych. Na stronie znajdziecie również konusy i loterie. Rejestracja możliwa już od 13 roku życia. Wypłata od 50 PLN.

Komentarzy: 0
Zarabianie na ankietach – ImasOnline.pl
niedziela, 3 Kwi 2016, 15:16

ImasOnline.pl – klasyczna strona pozwalająca zarabiać przez internet na wypełnianiu ankiet. Rejestracja możliwa już od 13 roku życia. Wypłata od 30 PLN.

Komentarzy: 0
Zarabianie na ankietach – ReaktorOpinii.pl
wtorek, 8 Mar 2016, 13:11

ReaktorOpinii.pl – strona umożliwiająca zarabianie na ankietach, posiada bardzo restrykcyjny regulaminem. Rejestracja możliwa od 13 roku życia. Wypłata od 50 PLN.

Komentarzy: 0
Zarabianie na ankietach – Myiyo.com
czwartek, 3 Mar 2016, 12:35

Myiyo.com – to nie tylko klasyczna strona pozwalająca zarabiać przez internet na wypełnianiu ankiet to również portal społecznościowy pozwalający na zawieranie znajomości, wymianę opinii czy linków .Rejestracja możliwa od 18 roku życia. Wypłata od 20 EURO.

Komentarzy: 0
Zarabianie na ankietach – Marketagent.com
czwartek, 3 Mar 2016, 11:01

Marketagent.com – Strona pozwalająca na zarabianie w internecie na wypełnianiu ankiet. Firma działa w całej europie. Rejestracja możliwa od 14 roku życia. Wypłata już od 2 EURO.

Komentarzy: 1
Sposoby na zarabianie w internecie
poniedziałek, 22 Lut 2016, 11:52

Sposobów na zarabianie w internecie jest sporo jednak większość z nich to ściema. W tym artykule znajdziecie listę realnych sposobów jak zarabiać przez internet

Komentarzy: 3
WordPress – Media, Odnośniki, Komentarze
niedziela, 7 Lut 2016, 23:14

W tym artykule chciałbym wam przybliżyć konfigurację kilku mniej zaawansowanych opcji z menu WordPress, a mianowicie zakładkę „Media” czyli nasz bank zdjęć, zakładkę „Komentarze ” czyli opinie o naszym blogu oraz zakładkę „Odnośniki” czyli tak zwany Blogroll

Komentarzy: 0
Konfiguracja WordPress w Compareyourself.pl – Wpisy
niedziela, 7 Lut 2016, 3:09

Jak w innych artykułach tak i w tym chciałem tylko przybliżyć sam proces dodawania nowego wpisu osobą dla których to pierwszy kontakt z WordPressem, jednak muszę rozwinąć temat o kilka słów teorii.

Komentarzy: 0
Konfiguracja WordPress w Compareyourself.pl – Wygląd
niedziela, 7 Lut 2016, 2:56

Kilka słów o zakładce „Wygląd”. Nazwa może być trochę myląca ponieważ znajdują się tu nie tylko opcje umożliwiające zmianę szablonu, ale również odpowiadające za nawigację na naszej stronie oraz dające możliwość konfiguracji bocznego panelu za pomocą tak zwanych widgetów.

Komentarzy: 0
Konfiguracja WordPress w Compareyourself.pl – Strony
niedziela, 7 Lut 2016, 2:41

Czym są strony w WordPressie ? Krótko mówiąc strony to nic innego jak rodzaj niezależnego wpisu. W przeciwieństwie do wpisów nie muszą być przypisane do żadnych kategorii i nie pojawiają się w zbiorowym zestawieniu.

Komentarzy: 0
Konfiguracja WordPress w Compareyourself.pl – All in One SEO
niedziela, 7 Lut 2016, 2:31

Dodatek All in One Seo po instalacji jest skonfigurowany optymalnie i można go pozostawić w oryginale, jednak mogą się zdarzyć sytuacje kiedy zmiana kilku ustawień pomoże w pozycjonowaniu bloga.

Komentarzy: 0
Konfiguracja WordPress w Compareyourself.pl – Ustawienia
niedziela, 7 Lut 2016, 1:51

Zakładka ” Ustawienia ” jest dość mocno rozbudowana i podzielona na cztery podstawowe działy. Skonfigurujemy tu między innymi podstawowe informacje o naszym blogu, zdefiniujemy sposób wyświetlania naszych artykułów oraz sposoby komentowania.

Komentarzy: 0
Konfiguracja WordPress w Compareyourself.pl – Profil
niedziela, 7 Lut 2016, 1:00

Zakładka ” Profil ” pozwala na umieszczenie danych o autorze bloga oraz personalizację kilku ustawień zgodnie z upodobaniami. Informacje które tu wprowadzisz będą twoją wizytówką dla odwiedzających, oczywiście nie ma przymusu udostępniania jakichkolwiek informacji spokojnie można działać incognito.

Komentarzy: 0
Konfiguracja WordPress w Compareyourself.pl – Kokpit
sobota, 6 Lut 2016, 15:42

Dane do logowania oraz opis jak się zalogować znajdziecie w swoim panelu ComperiaLead w zakładce ” domena twojego bloga „. Po wpisaniu loginu i hasła pierwszą rzeczą jaką zobaczycie będzie strona główna panelu administracyjnego Wordpress czyli tzw. kokpit.

Komentarzy: 0