Zarabianie przez internet – czyli kasa z sieci

Blog4cash.pl – eksperymentalny blog o zarabianiu przez internet

Darmowe legalne zdjęcia – licencje mieszane

licencje-mieszane

 

Darmowe zdjęcia – z pewnymi ograniczeniami

 

W tym wpisie chciałbym wam przedstawić kilka stron oferujących materiały graficzne z pewnymi ograniczeniami. Przeważnie jest to link zwrotny lub informacja w formie opisu skąd dane zdjęcie zostało pobrane. Na wyróżnienie zasługuje freedigitalphotos.net oferująca płatne grafiki w niskich rozdzielczościach za darmo. Niska rozdzielczość nie oznacza ikon tylko materiały które idealnie nadają się na potrzeby WWW. Druga strona którą mogę polecić to Freepik.com. Jest to bardziej multiwyszukiwarka przeszukująca wiele stron z grafiką, udostępnia nie tylko zdjęcia ale równie pliki dla Photoshopa i wektory . Myślę że każdy znajdzie w tym zestawieniu coś dla siebie. 

 

Strony z darmowymi zdjęciami

freedigitalphotos-logo
freedigitalphotos-strona

Bardzo ciekawa strona oferująca płatne materiały niskiej rozdzielczości za darmo w zamian za link zwroty. Siedemnaście kategorii tematycznych. Aby pobrać zdjęcia nie jest wymagana rejestracja jednak trzeba podać adres e-mail.

odwiedź stronę

freepic-logo
screencapture-www-stockvault-net-1448970078283

Dostępne są nie tylko zdjęcia również piliki PSD, ikony oraz grafiki wektorowe. Serwis publikuje sporo obrazów z innych stron przy pobieraniu przekierowuje na nie. Każde zdjęcie może występować na innej licencji. Nie wymaga rejestracji. 

odwiedź stronę

gerefe-logo
getrefe-strona

Ponad 380,000 zdjęć na licencji własnej serwisu. Sporo zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Dwadzieścia sześć kategorii tematycznych. Aby pobrać materiały strona wymaga rejestracji.

odwiedź stronę

freeimages.co.uk-logo
freeimages-co-uk-strona

Ponad 16.000 zdjęć większość wymaga linka zwrotnego chociaż zdarzają się wyjątki. Serwis nie wymaga rejestracji.

odwiedź stronę

stockvault-logo
screencapture-www-stockvault-net-1448970078283

Ponad 62.000 zdjęć na różnych licencjach. Jednak sporo z nich można umieszczać na blogach zawierających reklamy. Na stronie znajdują się nie tylko fotografie ale również tekstury, grafiki itp. Serwis wymaga rejestracji.

odwiedź stronę

flickr-logo
flickr-strona

Bliżej nieokreślona liczba zdjęć. Fotografie udostępniane na każdej możliwej licencji od CC0 do All Rights Reserved. Materiały podzielone na galerie. Obrazy dostępne w różnych rozdzielczościach.Nie wymaga rejestrcji

odwiedź stronę

foter-logo
foter-strona

Ponad 220,000,000 zdjęć każde ma indywidualnie określoną licencję. Każda fotografia dostępne w kilku rozdzielczościach. Osiemnaście kategorii tematycznych. Aby pobrać materiały nie jest wymagana rejestracja.

odwiedź stronę

pickupimage-logo
pickupimage-strona

W serwisie znajduje się niewielka  liczba zdjęć. Większość zdjęć i grafik wektorowych udostępniania jest na licencji CC0. Każde zdjęcie można pobrać w kilku rozdzielczościach. Strona wymaga rejestracji. 

odwiedź stronę

 
Powiązane wpisy :
 

Odpowiedz