Zarabianie przez internet – czyli kasa z sieci

Blog4cash.pl – eksperymentalny blog o zarabianiu przez internet

Zarabianie na ankietach – Ankietyprobono.pl

 

ankietybrobono-logo

  Za rejestrację :

 0 PLN

  Za polecenie znajomemu :

 3 PLN

  Minimalny wiek :

13 lat

  Za ankietę :

b/d

  Min. do wypłaty :

30 PLN

  Data mojej rejestracji :

28.04.2016

  Ilość ankiet od rejestracji :

3

  Zarobiłem :

11.2 PLN

  Wypłaciłem :

0 PLN

Ocena ogólna * :

pol

* realną ocenę wystawię po zyskaniu minimum do wypłaty sumując ilość ankiet, poświęcony czas oraz okres od rejestracji do wypłaty.

Zarejestruj się

Strona główna

Pierwsze co rzuca się w oczy to wielki baner z hasłem :

 

Bierz udział w badaniach ankietowych, zarabiaj i dziel się wynagrodzeniem z wybraną organizacją pozarządową.

 

wszystko fajnie jednak okazuje się że dzielenie się jest przymusowe. Następna ciekawa sprawa którą znajdziemy w stopce to informacja o tym że strona należy do IMAS International czyli do firmy wiarygodnej i z wieloletnim doświadczeniem na rynku.

Regulamin

Długi nudny i miejscami skomplikowany. Dokładnie mam na myśli punkt 7 który odnosi się do pod punktów 4.4.5 i 4.4.6. Wygląda na to że 20% naszych dochodów musimy oddać jak nie na organizację charytatywne to na konto partnera. Polecam zapoznanie się z całym regulaminem a przynajmniej analizę w/w punktów. Poza tym reszta jest standardowa czyli trochę o rejestracji małoletnich naszych prawach i obowiązkach itp. 

Ogólne wrażenie

Szczerze mówiąc mam trochę mieszane uczucia. Za rejestrację nie otrzymujemy żadnego punktu, a 20 % naszych dochodów musimy przekazać na rzecz wybranej fundacji lub partnera. Cel szczytny ale realizacja do dupy.

 

 

Zasada działania

 

Podobnie jak na stronie ImasOnline.pl wypełniając ankiety zdobywamy punkty które są przeliczne na gotówkę czyli 10 punktów to 1 PLN, jednak tutaj od naszego zarobku musimy przekazać 20% na cele charytatywne lub polecającemu partnerowi . Akcja niby bardzo słuszna jednak kojarzy mi się bardziej z przekrętem podatkowym niż z dobrocią serca. Osobiście chętnie pomagam jednak zmuszanie kogoś do oddawania części dochodu przypomina ściąganie haraczu, a nie pomaganie.

Jest też akcja ” Pomaganie przez klikanie ” w której wystarczy kliknąć w link aby komuś pomóc, a resztą zajmie się strona Ankietyprobono.pl.

Pieniądze możemy przelać na konto bankowe po uzbieraniu 300 punktów ( 30 PLN ),  ale nie jest to jedyna forma wynagrodzenia. Podobnie jak na stronie ImasOnline.pl mogą się też pojawić  nagrody rzeczowe, wszystkie niezbędne informacje zostaną określone w zaproszeniu do ankiety.

 

Rejestracja w systemie

 

Jak już wspomniałem za rejestracje nie otrzymujemy żadnych punktów.

W pierwszym kwestionariuszu wpisujemy wszystkie niezbędne dane osobowe oraz numer telefonu ( ta opcja mi się bardzo nie podoba, ale jak na razie nikt nie dzwonił ) rys.1

Następnie wypełniamy ankietę kwalifikacyjną. Jak widzicie na rys.2 ( prawy górny róg ) nie jest krótka jest aż 8 stron i pcha się z buciorami trochę za głęboko w życie prywatne. 

Oficjalnie wszystkie dane podawane przy rejestracji są potrzebne do bardziej precyzyjnego określenia badanej grupy jednak dlaczego na stronie ImasOnline.pl której właścicielem jest ta sama firma nie wymaga się aż tylu informacji ?

Po przejściu przez ankietę i weryfikacji adresu e-mail możemy zalogować się na nasze konto.

 

Zarejestruj się

 

 

Jedna odpowiedź

  1. 10 maja 2016 by Nalepiony Marketing

    Przymusowa charytatywność to coś nowego, trochę doświadczenia miałam z wszelkiego rodzaju ankietami i z takim kwiatkiem się jeszcze nie spotkałam, o tej stronie także nie słyszałam, czekam na ostateczną ocenę portalu i zapraszam do siebie 🙂

    http://www.nalepiony-marketing.pl/

Odpowiedz