Zarabianie przez internet – czyli kasa z sieci

Blog4cash.pl – eksperymentalny blog o zarabianiu przez internet

Zarabianie na ankietach – Marketagent.com

 

logo marketagent.com

  Za rejestrację :

 1,5 euro

  Za polecenie znajomemu :

 1 euro

  Minimalny wiek :

14 lat

  Za ankietę :

0,2 – 2,5 euro

  Min. do wypłaty :

2 euro

  Data mojej rejestracji :

18.02.2016

  Ilość ankiet od rejestracji :

0

  Zarobiłem :

1,5 euro

  Wypłaciłem :

0 PLN

Ocena ogólna * :

pol

* realną ocenę wystawię po zyskaniu minimum do wypłaty sumując ilość ankiet, poświęcony czas oraz okres od rejestracji do wypłaty.

Zarejestruj się

Strona główna

Zaskakuje prostotą. Jak na firmę która przeprowadza badania w całej europie można by się spodziewać czegoś bardziej rozbudowanego. Jednak ja osobiście uznaje to za duży plus. Według informacji zawartych w lewym dolnym rogu strony, firma jest na rynku od 2001 roku. Pozwoliłem sobie sprawdzi czy to prawda i okazuje się że pierwsza rejestracja domeny była w 1999 r. i jest zarezerwowana do 2025 r. czyli wiarygodność na wysokim poziomie.

Regulamin

Znajduje się w prawej części stopki pod nazwą „Ogólne warunki handlowe”. Nie znalazłem jakiś dziwnych wymagań, a całość jest sprytnie podzielona na tematy i umieszczona w spojlerach. Jedyny niezrozumiały dla mnie zapis dotyczy opłaty za przelew wynagrodzeni:

 

Minimalna liczba punktów do wykonania transakcji wymiennej na giełdzie to 200 punktów. (= € 2. Przy przelewie o wartości € 60 PLN, na konto bankowe Marketagent.com pobiera opłatę w wysokości € 4 PLN.

 

Szczerze mówiąc nie wiem czy chodzi o 60 euro czy 60 PLN. ale na pewno można przelewać mniejsze kwoty bezpłatnie na konto np. PayPal.

Ogólne wrażenie

Firma z wieloletnim doświadczeniem, bardzo niski próg wypłaty, proste warunki. Niby wszystko wygląda dobrze jednak czas pokaże co z tego wyjdzie.

 

 

Zasada działania

 

Wypełniając ankiety zdobywamy punkty które przeliczne są na euro. Wartość 100 punktów to 1 euro minimalna kwota do wypłaty to 200 punktów czyli 2 euro. Stawki za wypełnienie ankiety wahają się od 0.2 do 2.5 euro. Przelew można zlecić na konto bankowe, PayPal lub Skrill. Przelewy do portfeli internetowych są bezpłatne, na konto bankowe już nie. Tu wraca ten niejasny zapis z regulaminu o którym pisałem wcześniej „Marketagent.com pobiera opłatę w wysokości € 4 PLN”. 

 

Rejestracja w systemie

 

Za rejestrację otrzymujemy 1.5 euro.

Bardzo prosty formularz, również wstępna ankieta nie jest zbyt natrętna. Na koniec standardowe potwierdzenie adresu email.

 

 

Zarejestruj się

 

 

Jedna odpowiedź

  1. 27 września 2016 by andrzej21

    totalna ściema, po rejestracji jedyne ankiety to te dotyczące aktualizacji danych, co nie daje nam uprawnień do wypłaty pieniędzy, ogólnie nie polecam, szkoda na nich czasu przy rejestracji –

Odpowiedz