Zarabianie przez internet – czyli kasa z sieci

Blog4cash.pl – eksperymentalny blog o zarabianiu przez internet

Zarabianie na ankietach – Myiyo.com

 

logo_myiyo

  Za rejestrację :

 0,6 euro

  Za polecenie znajomemu :

 0,5 euro

  Minimalny wiek :

18 lat

  Za ankietę :

0,5 – 10 euro

  Min. do wypłaty :

20 euro

  Data mojej rejestracji :

17.02.2016

  Ilość ankiet od rejestracji :

1

  Zarobiłem :

2,6 euro

  Wypłaciłem :

0 PLN

Ocena ogólna * :

pol

* realną ocenę wystawię po zyskaniu minimum do wypłaty sumując ilość ankiet, poświęcony czas oraz okres od rejestracji do wypłaty.

Zarejestruj się

Strona główna

Strona główna przed rejestracją zachęca do  zapoznania się z FAQ. Tekst trochę długawy jednak możemy między innymi dowiedzieć się że Polska jako rynek badawczy jest 100 lat za murzynami (dosłownie) i więcej ankiet pojawi się w RPA niż u nas. Sama strona jako tak jest bardzo prosta i przejrzysta.

Regulamin

Cholernie długi jednak nie znalazłem w regulaminie punktów  które przekraczają granice zdrowego rozsądku, wystarczy trzymać się podstawowych zasad a nasze konto będzie sobie w spokoju funkcjonować.

Ogólne wrażenie

Za pierwsze wrażenia należy się gwiazdka. Po rejestracji okazuje się że nie jest to typowy panel badawczy tylko strona która tworzy społeczność między narodową gdzie podobnie jak na Facebooku można stworzyć profil, publikować posty, filmy czy zawierać znajomości, oczywiście nie jest to tak rozbudowane jak Facebook. Dość istotnym elementem jest też możliwość umieszczenia w profilu linku do strony czy bloga, i nawet jeśli ankiety będą pojawiać się rzadko to nadal będzie to świetne miejsce na promocję .

Wielki minus za minimalną kwotę do wypłaty czyli 20 euro, oraz minimalny wiek umożliwiający korzystanie z serwisu.

 

 

Zasada działania

 

Wypełniając ankiety zdobywamy punkty które przeliczne są na euro, a te z kolei na PLN po aktualnym kursie. Wartość 100 punktów to 0.1 euro minimalna kwota do wypłaty to 20.000 punktów czyli 20 euro. Stawki za wypełnienie ankiety wahają się od 0.5 do 10 euro. Przelew można zlecić na konto PayPal niestety w Polsce nie można wypłacać bezpośrednio na konto bankowe. Otrzymałem już kilka ankiet jednak po udzieleniu sporej ilości odpowiedzi zostałem odrzucony bez żadnych punktów, ponoć to bardzo częsta praktyka.

 

Rejestracja w systemie

 

Wypełnij formularz rejestracyjny po prawej rys. 1

Potwierdź adres e-mail.

Teraz dane osobowe. Na pierwszy rzut oka wygląda niegroźnie jednak po wypełnieniu jednego pola lista zaczyna się rozwijać. rys. 2

I na koniec „Kwestionariusz do profilu”. Od niego zależy do jakiej grupy demograficznej zostaniecie przypisani, a co za tym idzie ile ankiet otrzymacie. Jest mocno rozbudowany i prawdę mówiąc bardzo czasochłonny. rys. 3

Zanim opublikujesz cokolwiek używając Shoutbox-a warto zapoznać się z regulaminem. Jest tam sporo o treściach które można udostępniać, prawach autorski i szkodzeniu osobą trzecim.

W FAQ znajdziecie wyjaśnienie wielu problemów np. dlaczego jest niewiele ankiet czy korzystanie z jednego adresu IP.

Za potwierdzenie adresu e-mail otrzymasz 100 punktów, za wypełnienie formularza w profilu 500 punktów.

 

Zarejestruj się

 

 

Odpowiedz