Zarabianie przez internet – czyli kasa z sieci

Blog4cash.pl – eksperymentalny blog o zarabianiu przez internet

Zarabianie na ankietach – ReaktorOpinii.pl

 

logo reaktoropinii

  Za rejestrację :

 2 PLN

  Za polecenie znajomemu :

 1 PLN

  Minimalny wiek :

13 lat

  Za ankietę :

0,2 – b/d PLN

  Min. do wypłaty :

50 PLN

  Data mojej rejestracji :

17.02.2016

  Ilość ankiet od rejestracji :

5

  Zarobiłem :

7.6 PLN

  Wypłaciłem :

0 PLN

Ocena ogólna * :

pol

* realną ocenę wystawię po zyskaniu minimum do wypłaty sumując ilość ankiet, poświęcony czas oraz okres od rejestracji do wypłaty.

Zarejestruj się

 

Strona główna

Strona startowa wygląda bardzo prosto i schludnie, zawiera kilka podstawowych informacji dzięki którym od razu możemy stwierdzić czy spełniamy warunki umożliwiające przystąpienie do programu. I tu się kończą dobre informacje.

Regulamin

Regulaminem jest tak zredagowany jakbyśmy chcieli przystąpić do jakiejś organizacji rządowej typu CIA czy FBI, a za każdą niesubordynację zostaniemy zlikwidowani. W co drugim punkcie pogróżki zniechęcają do rejestracji, poza tym jest ukryty drugi regulamin dotyczący polecania strony znajomym równie idiotyczny jak ten ogólnie dostępny.

 Ogólne wrażenie

Nie mają niczego szczególnego do zaoferowania, a straszenie na każdym kroku usunięciem konta nie jest najlepszą formą reklamy. Ktoś chyba zapomniał o tym że do przeprowadzania ankiet potrzebni są ankietowani. Pewnie stąd niska popularność tej strony.  Nie będę wystawiał pochopnej opinii, ani nie będę przytaczał nie sprawdzonych opinii z internetu może akurat strona okaże się bardziej przyjazna niż jej regulamin. 

 

Zasada działania

 

Za każdą wypełnioną ankietę otrzymujemy punkty które po uzyskaniu minimum czyli 500 możemy wymienić na gotówkę wg. przelicznika  1 pkt. = 10 gr. Ilość punków za wypełnienie ankiety jest zróżnicowana jednak nie znalazłem nigdzie konkretnych stawek. Niekiedy po udzieleniu dwóch trzech odpowiedzi nie zostaniecie zakwalifikowani do dalszej części badania, jednak za dobre chęci zostaną przyznane 2 pkt. Polecając stronę znajomemu nie można przedstawiać jej jako źródła dochodu ( grozi za to usunięcie konta ) tylko jako źródła niezapomnianych rozkoszy, które powinien poczuć przy wypełnianiu ankiet, a pieniądze to tylko efekt uboczny.

 

Rejestracja w systemie

 

W okienku wpisz adres e-mail rys. 1

W następnym oknie wybierz wiek ( podaj prawdziwą datę urodzenia ) oraz ustal hasło którego będziesz używać do logowania w systemie rys. 2 . Jeśli jesteś niepełnoletni przyda się pomoc prawnego opiekuna w regulaminie wygląda to następująco :

 

Warunkiem uczestnictwa w Konkursie przez osoby niepełnoletnie, które ukończyły lat 13, jest udzielenie zgody przez przedstawicieli ustawowych na uczestnictwo w Konkursie na warunkach określonych w Regulaminie. Organizator w trakcie Rejestracji udostępnia odpowiedni formularz zgody, który wypełnia osobiście przedstawiciel ustawowy osoby niepełnoletniej, o której mowa w zdaniu pierwszym. W formularzu zgody, przedstawiciel ustawowy osoby, o której mowa w zdaniu pierwszym powyżej, podaje swoje dane osobowe, tj. imię, nazwisko, serię i numer dowodu osobistego, numer telefonu kontaktowego oraz zgodę na dokonywanie wypłat nagrody pieniężnej za pośrednictwem swojego Rachunku Bankowego. Organizator ma prawo potwierdzić telefonicznie udzielenie zgody, o której mowa w niniejszym ustępie. W przypadku braku potwierdzenia zgody, Organizator odmawia Rejestracji osoby niepełnoletniej, która ukończyła lat 13, bądź usuwa jej Konto, co wiąże się z utratą statusu Uczestnika oraz utratą zgromadzonych punktów w Konkursie.

 

Następnie warto potwierdzić adres e-mail. Ankietę wypełnimy w następnym kroku rys. 3

Rejestracje kończymy wypełniając ankietę, która zakwalifikuje was do odpowiedniej grupy demograficznej.

 

Zarejestruj się

 

 

icon-infoPunkty które wymieniacie na gotówkę stanowią nagrody, nie dochód, z tego też względu nie trzeba wykazywać ich w rocznym zestawieniu podatkowym.

 

Odpowiedz