Zarabianie przez internet – czyli kasa z sieci

Blog4cash.pl – eksperymentalny blog o zarabianiu przez internet

Zarabianie na ankietach – StudentsWatch.pl

studentsWatch-pl

  Za rejestrację :

 2,5 PLN

  Za polecenie znajomemu :

1.5 do 3 PLN

  Minimalny wiek :

13-16 lat

  Za ankietę :

b/d

  Min. do wypłaty :

50 PLN

  Data mojej rejestracji :

15.03.2016

  Ilość ankiet od rejestracji :

5

  Zarobiłem :

9.5 PLN

  Wypłaciłem :

0 PLN

Ocena ogólna * :

pol

* realną ocenę wystawię po zyskaniu minimum do wypłaty sumując ilość ankiet, poświęcony czas oraz okres od rejestracji do wypłaty.

Zarejestruj się

Strona główna

Spokojna kolorystyka dostęp do podstawowych informacji takich jak regulamin czy FAQ, oraz do informacji mało interesujących jak jakieś rankingi czy bazy wyników.

Po rejestracji okazuje się że nie jest to tylko panel badawczy w którym możemy odpowiadać na pytanie, ale również możemy zlecać własne ankiety, brać udział w konkursach czy loteriach. Jak dla mnie to wszystko jest mocno przekombinowane i sztucznie rozbudowane. Jednak nie ma przymusy do korzystania z dodatkowych funkcji poza wypełnianiem płatnych ankiet.

Regulamin

Do regulaminu nie można się czepić. Bardzo mocno jest zaznaczona kwestia szkodzenie osobą trzecim i samej firmie. Takie zachowania będą tępione w każdy dostępny sposób od blokady konta do zgłoszenia przestępstwa odpowiednim organom.

O ile treść regulaminu jest do przyjęcia to już różne sformułowania tego samego zapisu mogą wydawać się podejrzane. Dla przykłady w FAQ jest napisane że minimalny wiek to 16 lat, jednak w regulaminie jest mowa o ukończonych 13, podobnie ma się sprawa z polecaniem strony znajomym punkt z regulaminu wygląda tak :

 

 

Zaproś swoich znajomych!

Każdy nowy użytkownik jest przez nas bardzo mile widziany. Za polecenie StudentsWatch.pl innym użytkownikom otrzymasz 6 punktów, które automatycznie znajdą się na Twoim koncie, w przypadku zarejestrowania się zaproszonej osoby oraz zrealizowania przez nią dwóch ankiet komercyjnych.

 Jednak już po rejestracji dowiadujemy się czegoś całkiem innego:

 

polecanie-studentswatch.pl

 

Szczerze mówiąc nie wiem do końca co o tym myśleć. O co chodzi z wiekiem ? Skąd taka różnica w punktach ? Nie wygląda to na przypadkowy błąd tylko na celowe działania. Na pewno nie można czegoś takiego zaliczyć na plus.

 

Zasada działania

 

Wypełniając ankiety zdobywamy dwa rodzaje punktów :

  1. StudentsPoints – punkty które możemy wymienić na gotówkę, nagrody lub użyć jako waluty do kupowania losów na loterie. Wartość jednego punktu to 0.5 pln. Aby dokonać wypłaty gotówki musimy uzbierać ich 100 czyli 50 pln lub wielokrotność tej kwoty, czyli następna możliwa wypłata to 100 pln, 150 pln itd., aby dokonać wymiany na nagrody rzeczowe lub kupony rabatowe nie potrzeba aż tylu punktów. Ilość potrzebnych punktów jest zależna od dostępnych nagród, aktualne tabele znajdziecie w swoim panelu po rejestracji. Przelewu można dokonać na konto bankowe lub PayPal.
  2. SocialPoints – nazywane również punktami prestiżu . Służą tylko do wewnętrznej zabawy w serwisie (własne ankiety, rankingi itp ), dla celów zarobkowych są prawie bezużyteczne.

 

Rejestracja w systemie

 

Za rejestrację i wypełnienie pierwszej ogólnej ankiety otrzymujemy 2.5 PLN

Sama rejestracja jest bardzo prosta i myślę że nie ma sensu się nad nią rozwodzić, jedyne o czym można wspomnieć to kolejność.

Jako pierwszy podajemy adres email potwierdzamy go, dopiero potem ustalamy takie rzeczy jak nick i hasło.

Również ankieta wstępna która przypisze nas do odpowiedniej grupy jest bardzo prosta i nie wnika za głęboko w sferę prywatną.

 

 

Zarejestruj się

 

 

Odpowiedz